Series
Ratings
31
One Spring NightRated ★ 5.0
Extraordinary YouRated ★ 4.0
DamoRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
The Great DoctorRated ★ 3.5
PastaRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
GokusenRated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Hotaru no HikariRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0