Series
Ratings
101- AemaRated ★ 5.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
- QueenmakerRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 3.0- The DaysRated ★ 3.0
- Harry & MeghanRated ★ 3.0
- Siren: Survive the IslandRated ★ 4.5
- Pale MoonRated ★ 3.0
- Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.0
- The Glory Part 2Rated ★ 4.0
- The Glory Part 1Rated ★ 4.0
The 100Rated ★ 3.5
The 100Rated ★ 4.0- Under the Queen's UmbrellaRated ★ 3.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 2.0
BridgertonRated ★ 3.0- The Empress Season 1Rated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.5
AnnaRated ★ 4.0- Love on the SpectrumRated ★ 5.0