Movies
Ratings
193
GravityRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 5.0
TaxiRated ★ 4.0
Star Trek: BeyondRated ★ 3.5
The Secret Life of PetsRated ★ 4.0
The Last PrincessRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.0