Series
Ratings
30- Crime SceneRated ★ 3.5
Golden TimeRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 4.0
DamoRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
IRISRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 3.5
PastaRated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0