Titles you rated
- My Little TelevisionRated ★ 4.0
- JTBC LectureRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 4.0- Two You Project - Sugar Man 2Rated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.5- Two You Project - Sugar ManRated ★ 3.5
- There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 4.5- Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
- Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0
PianoRated ★ 4.0
Dining TogetherRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Woman of DignityRated ★ 3.5- Witch HuntRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 3.0