Series
Ratings
240
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 3.5
Attic CatRated ★ 5.0- The Sound of Your HeartRated ★ 1.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 2.0
My Secret HotelRated ★ 4.0
I Have a LoverRated ★ 4.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.0
Queen of AmbitionRated ★ 3.5
Rosy LoversRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 3.0
Thank YouRated ★ 3.5
A New LeafRated ★ 3.0
SignRated ★ 3.5
Hogu's LoveRated ★ 3.0
All InRated ★ 4.0
Dating Agency: CyranoRated ★ 3.5