Series
Ratings
214
MindhunterRated ★ 5.0- Hellbound Season 2Rated ★ 4.5
- Mask GirlRated ★ 4.5
- Narco-SaintsRated ★ 4.0
- Beef Season 1Rated ★ 5.0
- The Glory Part 2Rated ★ 4.0
- The Glory Part 1Rated ★ 5.0
- The Thick of ItRated ★ 5.0
- The Thick of ItRated ★ 5.0
- The Thick of ItRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5
Hanzawa Naoki SpecialRated ★ 3.5
Kaiji: Against All RulesRated ★ 5.0
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 5.0- Solar OppositesRated ★ 5.0
The Office Season 9Rated ★ 5.0- MaidRated ★ 5.0
- Generation KillRated ★ 4.0
- South ParkRated ★ 5.0
The Office Season 7Rated ★ 5.0