Series
Ratings
41- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 1.5- DoubtRated ★ 3.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
- Big Bet Season 2Rated ★ 4.0
- Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0- A Killer ParadoxRated ★ 3.5
- Narco-SaintsRated ★ 4.0
- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
My MisterRated ★ 3.5- Dead SetRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 3.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0