Series
Ratings
35
Manhunt: UnabomberRated ★ 5.0
Terror in ResonanceRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Angel EyesRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 5.0
JumongRated ★ 5.0
IRIS 2Rated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.5
IRISRated ★ 4.5- Bridal MaskRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 2.5
Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.0