Series
Ratings
194- AdolescenceRated ★ 3.5
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 2.0
A Place Further Than the UniverseRated ★ 4.0
Girls und PanzerRated ★ 4.0
Godzilla Singular PointRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 2.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Too Many Losing Heroines!Rated ★ 4.0- Dead Dead Demon's DededededestructionRated ★ 3.0
The Eccentric FamilyRated ★ 4.0
Otaku ElfRated ★ 4.0
無限のリヴァイアスRated ★ 4.0- The TyrantRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Hi Score GirlRated ★ 4.0
Squid Girl!Rated ★ 3.0
Darker Than Black: Gemini of the MeteorRated ★ 3.5
The Piano ForestRated ★ 4.0
Arakawa Under the Bridge x BridgeRated ★ 3.5