Titles you rated
Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5- A Killer ParadoxRated ★ 4.0
- PlutoRated ★ 2.0
Devilman: CrybabyRated ★ 4.0- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.5
Record of RagnarokRated ★ 3.0
유희왕 1기Rated ★ 4.5