Series
Ratings
113- BootsRated ★ 4.5
- Black Mirror Season 7Rated ★ 4.5
- The 8 ShowRated ★ 0.5
- Baby ReindeerRated ★ 4.0
- 3 Body ProblemRated ★ 4.5
- The BequeathedRated ★ 2.5
Brush Up LifeRated ★ 4.5- Yu Yu HakushoRated ★ 2.5

Infinite ChallengeRated ★ 4.5- Physical: 100 Season 1Rated ★ 2.5
- Street Woman Fighter 2Rated ★ 5.0
- Street Man FighterRated ★ 2.5
- Street Woman FighterRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5- The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 4.5- Mask GirlRated ★ 4.0
- CelebrityRated ★ 2.5
- Siren: Survive the IslandRated ★ 5.0
- Black Mirror Season 6Rated ★ 4.0