Series
Ratings
26- Narco-SaintsRated ★ 3.5
Kemono JihenRated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
ERASEDRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 2.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.0
Prosecutor PrincessRated ★ 2.5
A Gentleman's DignityRated ★ 2.5
Master's SunRated ★ 3.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 2.0
Lovers in ParisRated ★ 2.0
Painter of the WindRated ★ 3.0
The Innocent ManRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 2.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 3.5
Feast of the GodsRated ★ 2.5