Titles you rated
FlowRated ★ 4.5- Good NewsRated ★ 4.0
The Green RayRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5- HarbinRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 3.5
RomaRated ★ 4.5
Pauline at the BeachRated ★ 4.5
Troll FactoryRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.5
SmugglersRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 3.0
MissingRated ★ 4.0- Kill BoksoonRated ★ 4.0
After YangRated ★ 5.0- Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
BombshellRated ★ 4.5