Titles you rated
SinisterRated ★ 3.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5
Lord of WarRated ★ 3.5- Good NewsRated ★ 3.5
The Purple Rose of CairoRated ★ 3.5
[REC]Rated ★ 3.5
Joint Security AreaRated ★ 2.0
RiverRated ★ 2.5
Seven PsychopathsRated ★ 2.5
Seven SamuraiRated ★ 4.5
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 4.0
Lu Over the WallRated ★ 2.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
Not One LessRated ★ 4.5
PapillonRated ★ 5.0
The ThingRated ★ 3.0
Fright NightRated ★ 5.0
House on Haunted HillRated ★ 3.5