Series
Ratings
49- PlutoRated ★ 4.0
- Lupin Part 3Rated ★ 3.5
Lupin Part 2Rated ★ 3.5
Lupin Season 1Rated ★ 3.5- Mask GirlRated ★ 3.0
EuphoriaRated ★ 2.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 2.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
The Promised NeverlandRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 3.0- Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 3.0