Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 3.5- The World of LoveRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0- No Other ChoiceRated ★ 4.0
Memento MoriRated ★ 3.0
The Lovers on the BridgeRated ★ 3.0
BurningRated ★ 4.5- MazeRated ★ 2.5
- The Second ChildRated ★ 2.5
- The Love of TrumanRated ★ 2.0
- Coming of AgeRated ★ 3.5
Small, Slow but SteadyRated ★ 2.5- 7 O'clock Luncheon for the Broken HeartedRated ★ 3.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 2.5- Measure in LoveRated ★ 2.5
ChallengersRated ★ 3.0- Nobody 2Rated ★ 3.0
MovingRated ★ 3.0