Series
Ratings
14
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Love Live! School Idol ProjectRated ★ 2.5
Love Live! School Idol ProjectRated ★ 2.5
Yona of the DawnRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 2.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 3.5
Your Lie in AprilRated ★ 3.0
Seraph of the End: Vampire ReignRated ★ 3.5
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 3.5