Titles you rated
- The Lincoln Lawyer Season 1Rated ★ 4.0
- Hot SpotRated ★ 4.0
Uncle From Another WorldRated ★ 4.0
Tengoku DaimakyoRated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 4.0- Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
- The Glory Part 2Rated ★ 4.0
- The Glory Part 1Rated ★ 4.0
- Big Bet Season 1Rated ★ 3.0
- Cunk on EarthRated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
Birthcare CenterRated ★ 3.5
The Light in Your EyesRated ★ 4.0- Ghost in the Shell: Sac_2045 Season 2Rated ★ 3.5
One Spring NightRated ★ 3.0- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
- Narco-SaintsRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5- Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.0