Movies
Ratings
661
ExhumaRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 2.0
MinariRated ★ 1.5
Jurassic WorldRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 2.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 2.0
LightyearRated ★ 2.5
Jumanji: The Next LevelRated ★ 2.0
Secret ZooRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.0
Steel Rain2: SummitRated ★ 2.0
SmugglersRated ★ 2.5
Okay! MadamRated ★ 2.0
PeninsulaRated ★ 2.0
CollectorsRated ★ 1.5- WhiplashRated ★ 2.0
- Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.0
Love ResetRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5