Titles you rated
- Reckless ChallengeRated ★ 4.0
- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.0
- Steel Troops Season 1Rated ★ 2.0

I Live AloneRated ★ 2.5- Amazing SaturdayRated ★ 2.5
- How Do You Play?Rated ★ 3.0
Kang's KitchenRated ★ 3.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 2.5- You Quiz On The BlockRated ★ 2.5
- Earth Arcade Season 2Rated ★ 3.0
- Earth ArcadeRated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 2.5
The World of the MarriedRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
VincenzoRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0