Series
Ratings
23
Better Call SaulRated ★ 3.5
PluribusRated ★ 3.0
Better Call SaulRated ★ 3.0- The Amazing Digital CircusRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 3.5- The History of the Seattle MarinersRated ★ 4.0
- Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 0.5
ChernobylRated ★ 3.5
DekalogRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.0- Narco-SaintsRated ★ 2.5
- Cold Case: The Tylenol MurdersRated ★ 1.5
- Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 2.0
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.0
HouseRated ★ 3.0- Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
- The FrogRated ★ 2.0
- 3 Body ProblemRated ★ 2.0