Series
Ratings
83
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Searching for the Full MoonRated ★ 3.5
Chuuka Ichiban!Rated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.0
The Office Season 8Rated ★ 4.0
The Office Season 9Rated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
The Office Season 6Rated ★ 4.5
The Office Season 7Rated ★ 4.5
The Office Season 5Rated ★ 4.5
The Office Season 4Rated ★ 4.5
The Office Season 3Rated ★ 4.5
The Office Season 2Rated ★ 4.5
The Office Season 1Rated ★ 4.5- Lucky LouieRated ★ 4.0

Boys Over FlowersRated ★ 0.5