Series
Ratings
28- Good BoyRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
It's NightRated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5- The 8 ShowRated ★ 4.5
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
- The FrogRated ★ 3.0
- The Red TeacherRated ★ 4.0

King of DesertRated ★ 3.5- Narco-SaintsRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Damn Good CompanyRated ★ 5.0- Apink's ShowtimeRated ★ 5.0
Future ManRated ★ 3.5- 内村写真部Rated ★ 3.5
Individualist Ms. Ji YoungRated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
The 100Rated ★ 4.0
Dr. RintarōRated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0