Movies
Ratings
26
Black Hawk DownRated ★ 3.0
Stuart LittleRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
The HostRated ★ 5.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.0
Kick-AssRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 3.0
V for VendettaRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0