Series
Ratings
36
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5- AtypicalRated ★ 4.0
AtypicalRated ★ 4.0
AtypicalRated ★ 4.0
AtypicalRated ★ 4.0- Cobra Kai Season 5Rated ★ 4.0
- Cobra Kai Season 4Rated ★ 4.0
Cobra KaiRated ★ 4.0
Cobra KaiRated ★ 4.0
Cobra KaiRated ★ 4.0
Dorohedoro Season 1Rated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 4.5- Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
The MandalorianRated ★ 4.5
I Am Not Okay with ThisRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
Adventure TimeRated ★ 4.0