Titles you rated
Kabaneri of the Iron FortressRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 5.0
The Hero Yoshihiko and the Seven Chosen OnesRated ★ 5.0
The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Men on a MissionRated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0