Titles you rated
Decision to LeaveRated ★ 4.0
The Lives of OthersRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
RED 2Rated ★ 2.5
AquamanRated ★ 2.0
Enola HolmesRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.0
Me Before YouRated ★ 3.0
Ex MachinaRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 2.0
Frozen IIRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 2.0
John WickRated ★ 2.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 2.5
Ready Player OneRated ★ 2.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 1.5
Captain MarvelRated ★ 2.5