Titles you rated
Fast & FuriousRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 4.0
Blade: TrinityRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0- Meet the In-LawsRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
PunchRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 5.0