Series
Ratings
117
AnnaRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0- Ginny & Georgia Season 2Rated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0- The Diplomat Season 1Rated ★ 4.0
- Arcane Season 2Rated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.5
Loki Season 1Rated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 3.5- The ChairRated ★ 3.5
- Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 2.5
- MaidRated ★ 4.0
- The Umbrella Academy Season 4Rated ★ 2.5
- Kleo Season 1Rated ★ 4.0
- One Piece Season 1Rated ★ 3.0
The Good DoctorRated ★ 4.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.0
UnorthodoxRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
MovingRated ★ 3.5