Series
Ratings
172
American Horror StoryRated ★ 4.0- Dear White PeopleRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 1.5
Cowboy BebopRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The Twilight ZoneRated ★ 2.0- InhumansRated ★ 1.0
The GiftedRated ★ 3.0
The ExpanseRated ★ 3.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
ArrowRated ★ 2.5
MisfitsRated ★ 3.5
MisfitsRated ★ 2.5- Lois & Clark: The New Adventures of SupermanRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.5
Into the White NightRated ★ 4.0
君の手がささやいているRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 3.5
BossRated ★ 4.0