Series
Ratings
267- Cardinal Season 4Rated ★ 4.0
- Cardinal Season 3Rated ★ 3.5
- Cardinal Season 2Rated ★ 4.0
- Cardinal Season 1Rated ★ 4.0
School Meals Time Season 3Rated ★ 4.0
White CollarRated ★ 4.0
The Heike StoryRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.5
INDICTMENT:THE McMARTIN TRIALRated ★ 4.5
The Eminence in ShadowRated ★ 3.0
BroadchurchRated ★ 3.5
Solo LevelingRated ★ 3.0
Link ClickRated ★ 3.5
Heaven Official's BlessingRated ★ 4.0- ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 4.5
Heaven Official's BlessingRated ★ 3.5
Rokka: Braves of the Six FlowersRated ★ 2.5
Prime Suspect: The Final ActRated ★ 2.5
Prime Suspect 5: Errors of JudgementRated ★ 3.0
Prime Suspect 6: The Last WitnessRated ★ 3.5