Titles you rated
- The People UpstairsRated ★ 2.0
The Color of PomegranatesRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Naruto Shippuden the Movie: Road to NinjaRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 2.5
KOKUHORated ★ 4.5- 404 Still RemainRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 2.5- BugoniaRated ★ 2.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 3.5
SecretRated ★ 3.5
CoralineRated ★ 3.0- Good NewsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0- BossRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5- No Other ChoiceRated ★ 4.5
- MantisRated ★ 5.0
- The UglyRated ★ 3.5