Titles you rated
- Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.5
- Physical: 100 Season 2Rated ★ 3.5
- Physical: AsiaRated ★ 3.5
Naruto ShippūdenRated ★ 3.0- The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 3.5
- Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Naruto ShippūdenRated ★ 4.5- Resident PlaybookRated ★ 4.0
Tokyo Ghoul: reRated ★ 2.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
HUNTER×HUNTERRated ★ 2.5
Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
HUNTER×HUNTERRated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Hell's ParadiseRated ★ 3.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0- Earth Marble World TourRated ★ 3.5
- Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.0