Series
Ratings
37- The Art of SarahRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 2.5- Narco-SaintsRated ★ 3.5
- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.5- Learn Way Season 2Rated ★ 4.0
- All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0- Idol Job Diary Good JobRated ★ 4.0
- A Man Who Feeds The Dog Season 2Rated ★ 3.5
- Lovelyz in WonderlandRated ★ 5.0
- Lovelyz Visits CanadaRated ★ 3.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 4.5
The Brave Fighter of Sun FighbirdRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 4.0- The Sound of Your HeartRated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5