Series
Ratings
103- Radioactive EmergencyRated ★ 3.5
- Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.5
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
- The Bear Season 4Rated ★ 4.5
- The Bear Season 3Rated ★ 4.5
- The Bear Season 2Rated ★ 4.0
- The Bear Season 1Rated ★ 4.5
- My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 4.5
- Alice in Borderland Season 3Rated ★ 2.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5- Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 2.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 5.0
Tengoku DaimakyoRated ★ 4.0- Black Mirror Season 7Rated ★ 4.5
Solo LevelingRated ★ 4.0- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
- Arcane Season 2Rated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 3.5- My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5