Titles you rated
Reply 1994Rated ★ 3.5- KAIST Season 1Rated ★ 2.0

IRISRated ★ 2.0
Attic CatRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 2.5- VRated ★ 3.5
MemoryRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
Dear My FriendsRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 2.5
Friends Season 1Rated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 2.0
Descendants of the SunRated ★ 1.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Men on a MissionRated ★ 2.5