Series
Ratings
62
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
- New Recruit Season 1Rated ★ 3.5
- New Recruit Season 2Rated ★ 3.0
- New Recruit Season 3Rated ★ 3.5
- The First Responders Season 2Rated ★ 3.5
- The First RespondersRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 3.5- The WhirlwindRated ★ 4.5
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 3.5
Chief KimRated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 3.0- One Dollar LawyerRated ★ 3.5
LiveRated ★ 4.0- Dr. Romantic Season 3Rated ★ 4.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 4.5- Kim's ConvenienceRated ★ 4.0
Kim's ConvenienceRated ★ 4.0
Kim's ConvenienceRated ★ 5.0