Series
Ratings
334
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0- The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 3.5
- Sakamoto Days Season 1 Part 2Rated ★ 4.0
- Sakamoto DaysRated ★ 4.0
- The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.5
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 3.5- AdolescenceRated ★ 4.0
- Russian DollRated ★ 4.0
Russian DollRated ★ 4.0
MashleRated ★ 3.5- Arcane Season 2Rated ★ 4.5
- 히나마츠리Rated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.0
Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
Danganronpa: The AnimationRated ★ 3.0
Talentless NanaRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0