Series
Ratings
320- LUPIN THE IIIRD Zenigata to 2-nin no LupinRated ★ 3.5
宇宙海賊ミトの大冒険 2人の女王様Rated ★ 4.0
宇宙海賊ミトの大冒険Rated ★ 4.0- Sakamoto Days Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
- Dan Da DanRated ★ 4.0
- Sakamoto DaysRated ★ 3.5
Mnemosyne-ムネモシュネの娘たち-Rated ★ 3.0
Ergo ProxyRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
The WitcherRated ★ 3.0
The WitcherRated ★ 3.0
Invincible Season 1Rated ★ 3.5- Marvel's The PunisherRated ★ 4.0
Marvel's The PunisherRated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 3Rated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 4.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.5- I Am Groot Season 1Rated ★ 3.5
HawkeyeRated ★ 3.5