Series
Ratings
13
DEATH NOTERated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 2.0
Secret GardenRated ★ 2.0
High KickRated ★ 5.0
Fabulous BoysRated ★ 2.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 1.5
Sherlock Season 1Rated ★ 2.0
Orphan BlackRated ★ 1.0
Bubble GumRated ★ 5.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Mrs. CopRated ★ 5.0- The Sound of Your HeartRated ★ 5.0