Series
Ratings
269
Keep Your Hands Off Eizouken!Rated ★ 5.0- Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
BillionsRated ★ 5.0- Running Point Season 1Rated ★ 3.5
- Hot SpotRated ★ 3.5
- Ranma1/2Rated ★ 4.0
- Abstract: The Art of DesignRated ★ 4.0
さぼリーマン甘太朗Rated ★ 2.5
Reflection of YouRated ★ 4.5- EveRated ★ 3.5
Play It Cool, GuysRated ★ 2.5
The Masterful Cat Is Depressed Again TodayRated ★ 3.5
deleRated ★ 1.0
BARTENDER Glass of GodRated ★ 4.5
MIU404Rated ★ 0.5
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 1.0
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0- Abstract: The Art of DesignRated ★ 5.0
Silicon ValleyRated ★ 5.0