Series
Ratings
53
While You Were SleepingRated ★ 4.5
Brilliant LegacyRated ★ 5.0
Mischievous KissRated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.0
Voice season1Rated ★ 5.0
Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0
AjinRated ★ 4.0
AjinRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0
Uncontrollably FondRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
Men on a MissionRated ★ 5.0
Lucky RomanceRated ★ 5.0
GrimmRated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 5.0