Movies
Ratings
113
Parallel MothersRated ★ 3.5
The CuckooRated ★ 3.0
Talk to HerRated ★ 3.5
VolverRated ★ 4.0
The Act of KillingRated ★ 3.5
PaprikaRated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 3.5
FairytaleRated ★ 4.0- Captain Volkonogov EscapedRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.0
Ode to the GooseRated ★ 4.5
First on the MoonRated ★ 4.5- KokokoRated ★ 2.5
All About My MotherRated ★ 4.0- MermaidRated ★ 3.0
Women on the Verge of a Nervous BreakdownRated ★ 4.5
Russian ArkRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5- The StokerRated ★ 2.0
Close Your EyesRated ★ 4.5