Titles you rated
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
FluRated ★ 2.5
Finding DoryRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
The Secret Life of PetsRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
TwilightRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 5.0
UpRated ★ 4.0