Series
Ratings
22
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.5
Soonpoong ClinicRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.5
City HunterRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
War of MoneyRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5