Titles you rated
Game of ThronesRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0- Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.5- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0
Slam DunkRated ★ 3.5- Heart Signal Season 2Rated ★ 3.0

Shopaholic LouisRated ★ 3.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.0
Kuroko's BasketballRated ★ 3.5
Kuroko's BasketballRated ★ 3.5
Empress KiRated ★ 3.0
Kuroko's BasketballRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
My Love Story!!Rated ★ 2.5
Modern FamilyRated ★ 3.5
A Love So BeautifulRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 4.0- Witch HuntRated ★ 4.0