Movies
Ratings
878
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 4.5
The Classified FileRated ★ 3.5- Believer: extended cutRated ★ 4.5
Hitman: Agent JunRated ★ 4.0
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 5.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.5
A Dog's PurposeRated ★ 4.5- PawnRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
Gemini ManRated ★ 3.5
The Game PlanRated ★ 3.5
Jumanji: The Next LevelRated ★ 4.0
Central IntelligenceRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 3.5
Cheer Up, Mister LeeRated ★ 4.0
Olympus Has FallenRated ★ 4.0
London Has FallenRated ★ 4.0
Forbidden DreamRated ★ 3.5
Men in Black InternationalRated ★ 4.0
A Man ApartRated ★ 4.0