Series
Ratings
215
Chief KimRated ★ 4.5
86Rated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
86Rated ★ 5.0
ReLIFERated ★ 4.0
Sword Art Online: AlicizationRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 4.0- New Journey to the West Season 6Rated ★ 5.0
- New Journey to the West Season 5Rated ★ 5.0
- New Journey to the West Season 4Rated ★ 5.0
- New Journey to the West Season 3Rated ★ 5.0
Kang's Kitchen 3Rated ★ 5.0
Kang's KitchenRated ★ 5.0
REBORN!Rated ★ 4.5
The Familiar of ZeroRated ★ 4.0- 히나마츠리Rated ★ 4.5
Gurren LagannRated ★ 4.0
Goblin SlayerRated ★ 4.0