Titles you rated
A Korean OdysseyRated ★ 4.0- Idle MermaidRated ★ 2.5

Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Men on a MissionRated ★ 4.0- Abnormal SummitRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Hana KimiRated ★ 3.5- Blue Tower ReturnsRated ★ 3.5
- Rude Miss Young Ae Season 12Rated ★ 3.0
- Rude Miss Young Ae Season 13Rated ★ 3.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.5
The MentalistRated ★ 4.5
Friends Season 5Rated ★ 4.0
Friends Season 2Rated ★ 4.5
I'm Mita, Your HousekeeperRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5